Şarjınızı Bitmekten Kurtaracak 4 İpucu!

Şarjınızı Bitmekten Kurtaracak 4 İpucu!
Akıllı telefonlar günümüzde bayağı hayati bir rol almış durumdalar. Telefon olmadan bir işi yapmak neredeyse zulüm gibi geliyor artık. Önümüz bayram, akraba ziyaretleri falan derken telefonumuzu şarj etmeye zaman bulamayabiliriz. Ve 2017 yılında, hele de bayramda telefonunuzun şarjının bitmesi başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biridir. İşte şarjınızın bitmemesi için yapabileceğiniz 4 şey!
  • Titreşim Modunu Kapatın

    Bu önerimiz size saçma gelebilir ama inanın yararlı olacaktır. Bayram zamanı sürekli gelecek olan aramalar ve bayram mesajları vesaire derken bu tireşimler bataryanızı olumsuz etkiler. Ve şarjınızdan yer.
 
  • Konum ve Mobil Veriyi Dikkatli Kullanın

Karşıya taşınan teyzenizi ziyarete giderken evlerini bulmak için illaki telefonumuzu bir navigasyon olarak kullanacağız. Ama konum servisleri ve mobil veri, şarjınızı çok hızlı bitiren özellikler. Bunları kullanırken dikkatli olmalısınız.  
  • Arka Planda Çalışsan Uygulamalar

Eğer internet isteyen bir müzik uygulaması falan kullanıyorsanız onlar arka planda çalışmaya devam eder ve şarjınızdan yer. Ayrıca sosyal medya uygulamaları da arka planda çalışmaya devam eder. Eğer kullanmıyorsanız bu uygulamaları kapatmaya çalışın.  
  • Kesinlikle Yanınızda Powerbank Bulundurun

Her ne yaparsanız yapın telefonunuzun şarjı bitebilir. Bu durumda yanınızda bir powerbank bulundurmanız hayat kurtarıcı olabilir.   www.teknogolddepo.com