Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı İnceleme (Ürün Tanıtımı)

Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı İnceleme (Ürün Tanıtımı)

GAMEPOWER | MEDUSA

Ultimate 7.1 Surround Gaming Headset

Depo Fırsatlarından herkese merhaba… Bugün GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı incelemesi yapacağız. GamePower Medusa 7.1 Gaming Kulaklığının kutu içeriğinde sizleri yine kulaklığın yanında bir adet kullanım talimatı kitapçığı karşılıyor. Kullanım deneyimimle birlikte Medusa kulaklığı genel özellikleri ile birlikte incelemeye başlayalım. GamePower Medusa 7.1 Gaming Kulaklığın 2.3 metre uzunluğun da plastik bir kablosu bulunuyor. Giriş kısmını ise USB. Üst tarafa doğru çıktığımız da yuvarlak yapıda bir iç toplama kısmı bulunuyor. Biraz daha yukarı çıktığımız da ise kulaklığımıza müdahale edebileceğimiziniz butonlar bulunuyor. Ses açıp kapama ve mikrofona müdahale edebilme butonları. Bu kısım hem tasarımsal hem kullanım olarak gayet rahat. Ancak bu kısımlarda maalesef bir aydınlatma bulunmuyor. Eğer oyuncu kulaklığını karanlık ortamlarda kullanıyorsanız bulmanızda sıkıntı oluşturabiliyor. Eğer bu kısımda hafif bir aydınlatma kullanılsaymış çok daha iyi olurmuş.   Kulaklık kısmına gelirsek; önce büyük bir kulaklık bizleri karşılıyor. Gördüğüm kadarıyla bu segment bir oyuncu kulaklığına göre kullanılan malzemeler oldukça. Sağ ve sol kulaklıklarımızın çapı ise 50mm. Dış kısımları GamePower logo ve çizgili desenler mevcut. Bu yan kısımlar ise sert plastik ve sağ sol olmak üzere hafif şekilde yanıp sönen yeşil led aydınlatmalar bulunuyor ve aydınlatmaların rengi değiştiremiyoruz, bilgisayar üzerinden de açıp kapayamıyoruz. Zaten kulaklığımızın genel rengi yeşil, bu rengi oyuncu kulaklığımızın bir çok yerinde görebiliyoruz. En üst kısmı metal demir gibi bir malzeme kullanılmış, hemen altta ise deri ve yeşil dikiş desenleri bir kısım bulunuyor. İnce süs ve detaylarla süslenen GamePower Medusa 7.1 Gaming Kulaklığının 7.1 oluşu yine bu küçük detaylarla belirtilmiş ayrıca oyuncu kulaklığımız da bulunan 7.1  sanal olarak bulunmakta.   Çıkışlar sol tarafta toplanılmış, bunlar kablo çıkışı ve mikrofon kısmı. Mikrofonumuzun uç kısmın da yeşil bir led bulunuyor. Bu led  de devamlı yanıyor ve rengi de değiştiremiyoruz. Karanlık ortamlarda bu led gözünüzü alabiliyor. İsteğe göre açılıp kapatılabilseymiş daha güzel olurmuş. GamePower Medusa 7.1 Gaming Kulaklığının ses kalitesi çok iyi. GamePower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığının Bilgisayar yazılımı ufak görünse de içeriğinde EQ-Ekolayzır, Effect-Efekt, Mic-Mikrofon ve Virtual 7.1 gibi bir çok ayar barındırıyor. Sonuç olarak, EQ-Ekolayzır, Effect-Efekt, Mic-Mikrofon ve Virtual 7.1 tam bir fiyat performans ürünü. Büyük yapısı ile kulaklarınızı tam sarıyor ve dışardan gelen sesleri çok iyi şekilde engelliyor. Oyunlarda ise en ufak ses ve tahta gıcırtısını duyuyorsunuz, en çok deneyimlediğim oyun ise PUBG oldu. Mikrofonu ise gayet güzel ve kesinlikle memnun edici.

Teknik Özellikler

Speaker Boyutu 50mm

Hassaslık (Kulaklık, dB) 113 dB (+/-3 dB)

Frekans Tepkisi (Kulaklık) 20 Hz - 20 KHz

Empedans (Ohm Ω) 32

Dinamik Mikrofon (Çıkarılabilir, Katlanabilir) Var (Katlanabilir)

Hassaslık (Mikrofon,dB) -43 dB ( +/-2 dB)

Frekans Tepkisi (Mikrofon) 20 Hz - 20 KHz

LED ya da RGB LED LED (TEK RENK)

Kablo Uzunluğu 2.3 Metre

USB ve 7.1 Surround USB VAR (7.1)

Doğrudan ve Gerçek 7.1 Surround Oyun Sesi

Yazılım Var

Garanti Süresi 24 Ay

Satın almak için: https://www.teknogolddepo.com/gamepower-medusa-71-gaming-kulaklik-gamepad-hediyeli?search=medusa&description=true Dikkat tam performans almak için lütfen yazılımı indirmeyi ihmal etmeyin.

Yazılım İndirmek İçin TIKLAYIN

      Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı - Gamepower Medusa Kulaklık   Bu da Lunanın bir kardeşimiz tarafından yapılmış tanıtımı: Luna Tanıtım