Gamepower Warlock Mavi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi (Ürün Tanıtımı)

Gamepower Warlock Mavi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi (Ürün Tanıtımı)

GAMEPOWER/ WARLOCK

Mechanical Gaming Keyboard

 

6 Renk LED aydınlatmalı Arkadan Aydınlatmalı Mekanik Oyun Klavyesi

Parlak RAINBOW ışık şeridi, benzersiz kompozitlerden birini seçebilir veya kurulumunuza, belirli oyunlarınıza veya yalnızca favori renklerinizi sergilemek için renkleri dönüştürebilirsiniz. Tuşların etrafındaki düşük ışık sızıntısı, yazılardan daha fazla ışık gelmesini ve her bir tuşun daha parlak ve karanlıkta daha kolay bulunmasını sağlar.  

Alttan Gökkuşağı Aydınlatmayla Kullanımı Çok Daha Kolay

LED Rengi: Kırmızı, Beyaz, Yeşil, Mor, Turuncu, Mavi   LED Modu: FN + INS, FN + HM, FN + PU, FN + DEL, FN + END, FN + PD tuşlarına basarak 7 farklı LED aydınlatma modu.

Outemu Anahtarı ile 50 Milyon Keystrokes

Dayanıklılık ve dayanıklılık için 50 MİLYON tuşa basma özelliğine sahip dayanıklı ve ünlü Outemu anahtarları, cüzdan dostu süper fiyatla daha iyi geçiş.    

Outemu Mavi Anahtarı (Blue Switch)

Outemu Blue anahtarlarını kullanan klavyeler genellikle son derece ekonomiktir, ancak yine de daha pahalı modellerin deneyimini sunar. Fark yoktur.  

Gerekli İşlevlerle Kolay Erişim F1-F12 Multimedya Tuşları

FN + F1 = Medya Sel, FN + F2 = Ses, FN + F3 = Ses +, FN + F4 = Sessiz, FN + F5 = CD Durdur, FN + F6 = Önceki Parça, FN + F7 = Oynat / Duraklat, FN + F8 = Sonraki Parça, FN + F9 = E-posta, FN + F10 = Web / Ev, FN + F11 = Hesap Makinesi, FN + F12 = Arama    

Tam mekanik Mekanik Oyun Klavyesi

Anahtar Sayısı          104 Anahtar Üreticisi       Outemu Anahtar Ömrü         50 milyon Yoklama Oranı (Hz)  1000 Hz ABS + Metal Kasa % 100 Anti-Gölgelendirme Gökkuşağı Arkadan Aydınlatmalı 7 Farklı Animasyon  Renk Değiştir Kırmızı mavi Multimedya Tuşları FN + F1 ila F12 Kombinasyonları Kablo uzunluğu 1,8 M Avuç İçi Dayanma Pedi 24 Ay Garantili